Top

PRODUKTAI

SARS-CoV-2 Antigenų Testas (1 vnt.)

24,99 15,99

SARS-COV-2 antigeno greitasis testas yra greitas vizualinis imunologinis tyrimas, leidžiantis kokybiškai nustatyti tikėtinus COVID-19 antigenus iš gerklės ir nosiaryklės tepinėlių mėginių. Testas skirtas naudoti kaip pagalba greitai diagnozuojant ūminę COVID-19 infekciją, tinka greitam simptomatinių arba besimptomių viruso nešiotojų diagnozavimui.
SARS-COV-2 antigeno greitojo nustatymo testas yra vienkartinis.

SARS-COV-2 antigeno testas tinka naudojimui ligoninėse, klinikose, bandymų laboratorijose ir kitose medicininės paskirties įstaigose.

SARS-COV-2 antigeno greitasis testas skirtas aptinkti COVID-19 antigenus. Jei testui skirtas mėginys yra paimtas teisingai ir mėginyje yra pakankamai naujojo koronaviruso nukleoproteinų, tyrimo kasetės membranos bandymo srityje susidaro spalvota juosta. Spalvotos juostos atsiradimas testo kasetės bandymo srityje (T) rodo teigiamą konkretaus viruso antigeno rezultatą, o jo nebuvimas – neigiamą rezultatą. Spalvotos juostos atsiradimas kontrolinėje (C) testo zonoje yra rodo, kad testas atliktas teisingai. Jei kontrolinė (C) linija neatsiranda, testo rezultatas yra neteisingas ir tyrimas turi būti atliekamas pakartotinai.
– Santykinis jautrumas: 92.59% (82.71%~100.00%)
– Santykinis specifiškumas: 100% (99.8%~100%)
– Bendras bandymo sutarimas: 98.46% (96.35%~100.00%)

Tikslus:
Veikia naudojant gerklės/nosiaryklės tamponėlius mėginių paėmimui;
Testo tikslumas lygintas su SARS- CoV-2 PGR tyrimu.

Greitas:
Rezultatas per 10 minučių;
Vaizdinis testo rezultatų paaiškinimas;
Nereikia jokių papildomų priemonių ar instrumentų.

Jei atlikus testą gaunamas teigiamas rezultatas jį būtina patvirtinti papildomais tyrimais. Jeigu testas neigiamas, o klinikinių simptomų nėra, tai dar nereiškia, kad tirtas asmuo nėra viruso nešiotojas. Jei tyrimo rezultatas yra neigiamas ir klinikiniai simptomai išlieka, rekomenduojama atlikti papildomus tyrimus naudojant kitus klinikinius metodus. Neigiamas rezultatas niekada neatmeta SARS-COV-2 antigenų buvimo mėginyje, nes jų kiekis gali būti mažesnis nei minimalus tyrimo aptikimo lygis.

Nurodymai leidžia platinti šį produktą diagnostiniam naudojimui laboratorijose arba sveikatos priežiūros darbuotojams priežiūros vietose. Informuojame, jog šie testai yra skirti PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI, t.y. jie skirti naudoti tik ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAMS

- +

Aprašymas

SARS-COV-2 antigeno testas tinka naudojimui ligoninėse, klinikose, bandymų laboratorijose ir kitose medicininės paskirties įstaigose.
SARS-COV-2 antigeno greitojo nustatymo priemonė yra greitas vizualinis imunologinis tyrimas, leidžiantis kokybiškai nustatyti tikėtinus COVID-19 antigenus iš gerklės tepinėlių ir nosiaryklės tepinėlių mėginių. Jis skirtas profesionaliam naudojimui testo pavidalu ir pateikia preliminarų tyrimo rezultatą, padedantį diagnozuoti naujojo koronaviruso infekciją. Tik profesionaliam in vitro diagnostiniam naudojimui.
Prieš naudojimą perskaityti naudojimo instrukciją.

Įpakavime 20 vnt.

Gamintojas „Zhuhai Encode Medical Engineering Co., Ltd“ NO.020, Kinija.