Top

Korteka

Pamažu į ofisus grįžtantys verslai, atsiveriančios mažos parduotuvės bei grožio paslaugas teikiantys verslai turi užtikrinti savo, darbuotojų bei juos aplankysiančių svečių saugumą. Lietuvoje pagamintų dezinfekavimo priemonių specialistai rekomenduoja prieš įsigyjant dezinfekavimo priemones, pasidomėti ar jos yra sertifikuotos ir atitinka visus reikalavimus. Tik sertifikuotos dezinfekavimo priemonės padeda kovojant su COVID-19 virusu.

Dažniausiai biuruose, parduotuvėse ir salonuose dezinfekuojami paviršiai – horizontalieji

Viena efektyviausių apsisaugojimo priemonių nuo koronaviruso yra nuolatinis patalpų paviršių valymas ir jų dezinfekavimas. Patalpų dezinfekavimas turėtų būti atliekamas ne rečiau nei rekomenduoja specialistai, tačiau gali būti organizuojamas ir dažniau jei tik verslas išgali ar mano esant reikalinga. Didesnių lankytojų srautų sulaukiantys verslai ar biurai, profilaktiškai paviršius dezinfekuoja net iki penkių kartų per dieną.

Tarp dažniausiai profilaktiškai dezinfekuoti rekomenduojamų paviršių yra biuruose stovintys darbo stalai, parduotuvių prekystaliai, taip pat – durų rankenos, šviesos jungikliai, visi tualetuose esantys paviršiai.

Nors paviršių dezinfekcija – vienas efektyviausių virusų naikinimo metodų, biurams ir kitoms įstaigoms, kuriose ir dirbama, ir lankosi klientai, reikėtų nepamiršti kitų apsaugos priemonių, tokių kaip rankų dezinfekcija, vienkartinės medicininės kaukės, vienkartinės pirštinės.

Populiariausios dezinfekavimo priemonės biurui, mažoms parduotuvėms bei grožio salonams – patogiose naudojimui pakuotėse

Darbo metu patalpas dezinfekuojantys darbuotojai pabrėžia, kad svarbiausia – patogus priemonių naudojimas ir patogios pakuotės.
UAB „Korteka“ darbuotojai atrinko pačias populiariausias dezinfekavimo priemones, kurias lengva ir patogu naudoti, bei kurias privalėtų turėti bet kuris veikiantis biuras ar mažas verslas.

Biuro rinkinį sudaro:
– vienkartinės kaukės,
– vienkartinės pirštinės,
– paviršių dezinfekavimo priemonė,
– rankų dezinfekavimo priemonė.
Šį rinkinį galite įsigyti „Korteka“ E-parduotuvėje.