Top

Korteka

Nors Kalėdos – šeimos šventė, tačiau vertėtų dėmesį parodyti ir verslo partneriams, kad jie jums rūpi ir yra svarbūs jūsų versle. Juk Kalėdinė dovana gali būtų itin malonus žingsnis, padėsiantis palaikyti draugišką ryšį.


Kiekvienais metais, artėjant pačioms gražiausioms žiemos šventėms, skubame ieškoti dovanų, tačiau tas magiškas laikas iki Kalėdų, atrodo, tirpte tirpsta. Tai ne tik stebuklingo laukimo, bet ir skubėjimo laikas, kai kiekvienas iš mūsų norime užbaigti pradėtus darbus bei projektus. Šventės, be jokios abejonės, – laikas šeimai, artimiesiems, draugams, tačiau kartu, tai ir puiki proga parodyti dėmesį savo verslo partneriams, kolegoms ar vadovams.


Kalėdinės dovanos verslo partneriams – turi būti parinktos dėmesingai. Todėl šiemet, siūlome dovanoti bene praktiškiausią metų dovaną – Vilniaus Universiteto mokslininkų sukurtą dezinfekcinį skystį rankoms, praturtintą kvapniais eteriniais aliejais – „Math Scientific Disinfection Formula“. Ši dovana ypatinga ir tuo, kad yra stilingoje, prabangiai atrodančioje pakuotėje.
„Math Scientific Disinfection Formula“ išskirtinė dovana verslo partneriams, klientams, vadovams. Tai dovana, kurią gera dovanoti! Ji maloniai nustebins net ir pačius išrankiausius.

Būkite rūpestingi, dovanokite praktiškas dovanas. 🎁


Užsakant didesnį kiekį, taikome nuolaidas. Susisiekite: https://korteka.eu/kontaktai/