Top

Apmokėjimas

Apmokėjimas grynaisiais – Pasirinkus apmokėjimo būda Grynaisiais, kai prekes atsiimate mūsų sandėlyje Vilniuje, Kalvarijų g. 28, Jums atsiėmimo metu bus paruošta PVM sąskaita faktūra ir pinigų priemimo kvitas, kurį turėsite pasirašyti. Pinigų priėmimo kvito kopiją ir PVM sąskaita faktūrą saugokite, kadangi, norint grąžinti prekę ar pastebėjus jos broką, jie yra vienintelis įrodymas, jog jūs pirkote šią prekę. Grynųjų paėmimo paslauga yra nemokama.

Apmokėjimas bankiniu pavedimu – Pasirinkus apmokėjimo būda Bankiniu pavedimu, jūs, užbaigę užsakymą, į užsakymo metu nurodytą el. paštą gausite rekvizitus, kuriais reikės apmokėti už prekes. Užsakymo apmokėjimo suma yra nurodyta „Iš viso“ laukelyje. Šiame laukelyje yra susumuotos visos jūsų pasirinktų prekių kainos, pristatymo mokestis (jei jis yra). Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti užsakymo numerį.

Gavėjas: UAB “KORTEKA”

A/s: LT543500010008358909

Bankas: Paysera LT

Banko kodas: 35000

SWIFT: EVIULT2VXXX

Įmonės kodas: 304749039

Mokėjimo paskirtis: Nurodyti užsakymo numerį

Apmokėjimas per PaySera sistemą – Pasirinkus apmokėjimo būda Paysera, po užsakymo patvirtinimo, Jus automatiškai busite nukreipti į PaySera sistemą, kur galėsite saugiai apmokėti už prekes. Po apmokėjimo Jus gausite automatinį pranešimą/patvirtinimą apie įvykdytą mokėjimą ir užsakymo informaciją.