Top

Korteka

Mokykliniai stalai, kompiuterių klaviatūros, išmaniosios lentos ir kiti dažnai liečiami paviršiai gali būti tikrų tikriausia bakterijų ir virusų bomba. Kaip saugiai dezinfekuoti paviršius bei įrenginius, kuriuos kasdien liečiame darželiuose, mokyklose ar mokinių būreliuose.

Visų pirma naudokite tik sertifikuotas dezinfekavimo priemones, kurios saugo paviršius nepažeisdamos jų. Antra, prieš dezinfekuojant paviršių, būtinai jį švariai, drėgna švaria šluoste, nuvalykite. Trečia – pasistenkite užtikrinti švarią ir saugią žmonių asmeninę rankų higieną, kad paviršiai būtų liečiami švariomis, nuplautomis ar dezinfekuotomis rankomis. Ketvirta – reguliariai vėdinkite patalpas.

Mokslininkai įrodė, kad bakterijos sėkmingai veisiasi kompiuterių klaviatūrose ir išmaniųjų telefonų ekranuose, ypač kai jas naudoja daugiau nei vienas asmuo. Virusai gali prilipti prie stiklinių paviršių ir ten išsilaikyti net iki 96 valandų. Tad norint sumažinti viruso plitimo galimybes, patariama reguliariai dezinfekuoti tiek įrenginius, tiek dažnai liečiamus paviršius.

Džiaugiamės, kad vis daugiau mokyklų bei mokslo ir švietimo įstaigų saugiai rankų higienai bei paviršių dezinfekcijai užsisako ir naudoja DisinfVIRO dezinfekcines priemones. DisinfVIRO dezinfekavimo skysčiai yra pagaminti Lietuvoje ir turi visus būtinus sertifikatus.